Firmamız özel yazılım hizmeti vermeye 1998 yılında başlamıştır. Web,mobil, masa üstü uygulamaları konusunda güçlü kadrosu ve tecrübeli yazılım mühendisleri ile bir çok sektörde (Akıllı Ulaşım Sistemleri, Adisyon, Tekstil, Barolar , Sinemalar , Tiyatrolar , Etkinlikler vs.) hizmet vermektedir.

Firmamız ismini gerçekliği aşkın bir düşünme biçimi ve var olan gerçekliğin ötesinde, ideal olanın aranışına olanak sağlayan simgesel düşünmeden almıştır. İdeal olan kavramlarla sınırlandırılırken, simge bu sınırları aşmaya yönelik yeni olanaklar sunar. Kavram “ var olan”ı gösterirken simge “olanaklı olan”ı işaret eder. Ekibimiz; Bilişim Teknolojileri hizmetlerinde olanı yapmak yerine olanaklı olanı yapmayı benimsemiştir. Nasıl ki her insan kendine özgü ise tasarladığımız her programda toplumun , tüketicinin hassasiyetleri ihtiyaçları belirlenerek firmaların kendilerine özgü hazırlanmaktadır.

2012 yılından bu yana, yazılımlarını NET Core, Android, IOS platformları üzerinde, SQL Server ve MySQL veri tabanları desteği ile geliştirilmektedir. Sinema ,tiyatro ,müzik ,etkinlik sektörlerinde de 50 den fazla firmanın Web/mobil uygulamalar programcısıdır. 2022 yılından itibaren yazılım mühendislerimizin geliştirdiği teknoloji ve yeniliklerle tüketicisini birçok etkinlikle başarılı şekilde buluşturan biletlerbenden.com firmamızın kuruluşudur.

Hayal gücünde sınır yoktur. Bilişim sektörü de yüksek hayal gücü ile gelişmekte olup hayal gücümüz bitmedikçe devam edecek bir sektördür. Tüm yazılım istekleriniz ile ilgili; siz hayal edin biz gerçekleştirelim.